Nejen exteriér, ale i interiér je důležité stále vylepšovat, aby jste se cítili dobře ve Vašem domě či bytě. Záclony a závěsy nebo japonské záclony jsou krásným doplňkem, který zútulní Vaše bydlení. DoInterieru.cz nabízí kalkulátor pro výpočet ušití záclon a závěsů.

Veškeré informace na téma záclony, závěsy, bytový textil, ložní sortiment, koberce, nábytek a další najdete na Zaclona.cz nebo můžete využít on-line poradnu. Záclona.cz je plně profesionálním internetovým časopisem a veškeré zde uveřejněné články jsou psané odborníky, kteří výše uvedené zboží sami navrhovali, nebo přímo instalovali. Časopis si vzal za cíl pomoci jak odborné veřejnosti, tak i laikům při výběru správného sortimentu pro realizaci, nebo k funkčnímu pochopení konstrukčních systémů.

Dekorováním oken se více jak 15 let zabývá společnost Styltex. Záclony a závěsy, které Styltex používá, dováží z Německa, Rakouska a Holandska. Máte-li zájem o dekoraci oken, kontaktujte naše odborníky přes atelierstyltex.cz, kde můžete shlédnou i fotogalerii již zrealizovaných dekorací oken. Podívejte se na odvedenou práci našich profesionálů. Závěsy a záclony vypadají na oknech opravdu krásně.

Prodejem záclon se zabývá obchod ZáclonyStyltex. Zácony Styltex nabízí široký sortiment, a to záclony kusové, metrážové, dětské, provázkové, vitrážové, římské, vyšívané, barevné, kuchyňské a dále závěsy - přírodní, žinylkové, jednobarevné, dětské, crashované, barevné, blackout. V e-shopu ZáclonyStyltex naleznete také doplňky k záclonám jako např. háčky na záclony (žabky), střapce, olůvka, řasící pásky aj. Pořiďte si moderní záclony a závěsy na www.zaclonystyltex.cz a buďte IN!